SYREO – teleskopický obušek

Násilná trestná činnost je běžnou součástí každodenní reality.
V loňském roce se stal obětí každý šestistý občan České republiky. Každý den je napadeno dalších 46 osob. Oběti? Nerozhoduje věk, vzhled, fyzický stav. Každý se může stát obětí. Každý z nás je v ohrožení. Vy nejste vyjímkou. Každý z nás se neubrání holýma rukama. Každý z nás nedokáže obstát bez pomoci. Chcete se naučit bránit prostředkem, který dokáže použít skutečně každý?

img_5668SYREO Vás naučí jak na to!
SYREO – teleskopický obušek je program, připravený pro všechny osoby. Náplní programu je tedy zvládnutí užívání teleskopického obušku k obraně, a to jak v konkrétních modelových situacích, tak obecně v celém technickém základu, od zásad nošení, přes základní postoje a úchopy až po komplexní principy používání obušku. Naši lektoři Vás však též naučí, jak rozeznat potenciální nebezpečí a jak správně komunikovat s agresory, jak opravdu zvládat krizové situace, jak nepodléhat strachu či jak odolat hrozbám a nátlaku.

teleskop01Naučíme vás zásady prevence konfliktů a modely jejich aplikace. Též vás naučíme správné strategii, postupům a správnému myšlení a chování v prekonfliktní, konfliktní a pokonfliktní fázi.

Program je určen pro všechny, jak pro naprosté začátečníky ve světě sebeobrany, tak pro pokročilejší bojovníky toužící po doplnění neozbrojených technik. Techniky SYREO – Teleskopického obušku dokáže použít skutečně každý, každý se může naučit jak zvládat tento snadný nástroj.
V rámci programu vám navíc osvětlíme právní aspekty sebeobrany či základy první pomoci.Kurz se pořádá v prostorách objednavatele a je určen pro maximálně 20 osob.

Proč být dál obětí? Proč mít dál strach? Chcete mít na výběr
SYREO -Teleskopický obušek je vaše šance!
Pamatujte – neučíme bojová umění, učíme Vás přežít.

uni01 teleskop02 teleskop03 uni01 img_5933 img_5808