SYREO – Všeobecná sebeobrana

uni01Násilná trestná činnost je běžnou součástí každodenní reality. V loňském roce se stal obětí každý šestistý občan České republiky. Každý den je napadeno dalších 46 osob. Oběti? Nerozhoduje věk, vzhled, fyzický stav. Každý se může stát obětí. Každý z nás je v ohrožení. Vy nejste vyjímkou.

Umíte se bránit násilí? Víte jak komunikovat s útočníky? Dokážete chránit sebe a své blízké před hrozbou násilného útoku? Ne?

SYREO – Sebeobrana pro každého je program, připravený pro všechny osoby. Náplní programu je univerzální základ sebeobrany v její komplexní formě. Komplexní proto, že v rámci programu Vám naši lektoři předají nejen své znalosti univerzálních technik obrany proti fyzickému napadení, ale naučí Vás též, jak rozeznat potenciální nebezpečí a jak správně komunikovat s agresory, jak opravdu zvládat krizové situace, jak nepodléhat strachu či jak odolat hrozbám a nátlaku.

P1010021-624x468Naučíme vás zásady prevence konfliktů a modely jejich aplikace. Též vás naučíme správné strategii, postupům a správnému myšlení a chování v prekonfliktní, konfliktní a pokonfliktní fázi. Program je určen pro všechny osoby bez rozdílu věku, pohlaví a fyzické konstituce. Pro seniory a ženy doporučujeme jako rozšiřující a specifikující též účast na specializovaných kurzech SYREO určených pro tyto skupiny. Techniky SYREO – Sebeobrany pro každého dokáže použít skutečně každý, každý se může naučit jak zvládat modelové situace. Součástí programu je navíc též představení a praktické ukázky použití technických obranných prostředků, tedy takových, které dokáží použít i fyzicky handicapovaní jedinci. V rámci programu vám navíc osvětlíme právní aspekty sebeobrany či základy první pomoci. Proč být dál obětí? Proč mít dál strach? Chcete mít na výběr? SYREO – Sebeobrana pro každého je vaše šance! Pamatujte – neučíme bojová umění, učíme Vás sebeobranu!